Aklından Bir Sayı Tut

Kitap tanıtımından bile başınızın döneceği bir kitaptan bahsedeceğiz bu yazımızda size. Polisiye romanlar içerisinde bulunan bu kitapta bir adam posta kutusuna kendisi adına bırakılmış bir mektup alıyor. Mektubun içinde yazan ifade şudur: ‘’ Aklından bir sayı tut. 1 ile 1000 arasında bir sayı olsun ‘’ yazılıdır. Adam da gülerek gayriihtiyarî bir sayı olarak 658 sayısını tutar. Not şöyle devam eder. Tüm sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin küçük zarfı da aç. Küçük zarfı da açtığında adeta şiir gibi bir dize ile karşılaşır.’’ Aldıklarını geri vereceksin, vermiş olduklarını aldığın zaman. Biliyorum ne düşündüğünü, ne zaman uyuduğunu, nereye gittiğini, nereye gideceğini, seninle bir randevumuz var bay 658’’

Aklından Bir Sayı Tut

Aklından Bir Sayı Tut

Gel de bu not sonrası uyu.. Böyle bir kitap kendisini muhtemelen bir günde okutur. Oldukça sürükleyici olduğu bilinen kitabı sizler de dilerseniz okuyabilir öncelikle okumak için sitemizden yardım alabilirsiniz. Pek çok kişinin severek okuduğu bu kitabı sizler de sitemizden kitap tavsiyeleri bölümünden satın alarak okuyabilirsiniz.

Aklından Bir Sayı Tut Kitabının Yazarı Kimdir?

Bu ilgi çekici Aklından Bir Sayı Tut Kitabının yazarı, John Verdon dur. John Verdon un yazmış olduğu bu kitap, Koridor yayıncılık tarafından bizlere ulaşırken sitemizden de siparişinizi verip online satın alma seçeneğinizi kullanarak en kısa sürede kitaba sahip olabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*