Aldatmak

Yaşamı sevmek, yaşamı gerçekten hissederek yaşamak isteyen ana karakterlerden birisi olarak bizlerle tanışacak, Linda… Aldatmak adlı romanda okuyacağımız Linda, ayrıcalıklı bir hayat içerisinde var olan, böyle bir hayatın içerisinde olduğunun farkında olan bir kişi olarak bizlerle buluşuyor. Sevmeye, sevilmeye önem veriyor ve bu yaşamda kalacak olan tek şeyin bu olduğunu düşünüyor.

Her sabah uykudan uyanan Linda, tekrar gözlerini kapamak istiyor. Yeni bir güne başlamak yerine gözlerini tekrar kapamak isteyen Linda’ya arkadaşları ilaç tedavisi almasını istemekte ve önermektedir. Ancak Linda, bu teklifleri kabul etmez. Çünkü onun bu hayatta ki amacı hissizleşme duygusuna sahip olmak değildir; yaşama duygusunu hissetmektir. Yaşama dediğimiz şey, sevmeye eş değer olarak görür.

Aldatmak

Aldatmak

Dopdolu bir hikâye: Aldatmak

Yazar Paulo Coelho, bugüne kadar bıraktığı eserlerle okurlarını kendisine hayran yapmayı başarmıştır. Sayısız hayran kitlesi olan yazar, çıkarmış olduğu değerli kitap Aldatmak ile farklı bir konuya, farklı bir tutkuya değinerek dopdolu bir kitabı bizlere sunmuştur.

Yeni Çıkanlar kategorisi altında yayımlanan ve ismini bu aralar devamlı göreceğimiz bu kitapla beraber güzel bir vakit geçirebilir, güzel bir hikâye okuyabilirsiniz. İmkânsız aşkın izini sürmekte olan yazar, bu kitabıyla beraber bir nevi dünyayı da eleştirerek, her şeyin mümkünmüş gibi gözükmesine karşılık vermek istiyor. Yazar Paulo Coelho, kitabıyla beraber ruhun kendi içerisinde kaybolmasını sağlamak istiyor ve bu sayede kendi benliğine ulaşmayı hedefliyor.

ISBN: 9789750723209

Sayfa Sayısı: 275

Yayın Yılı: 2014

Kitap: Aldatmak

Yazar: Paulo Coelho

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*