Aşkın Gözyaşları

Aşk, yüce bir duygudur. Kutsal bir kavramdır ve gerçeğe doğru yöneldiği takdirde, yüce bir duygu haline gelir. Maddeden çıkıp, başka bir noktaya, daha derinlere indiği anda, aşkın büyüsü o zaman kaplamaya başlar içimizi. Bu başka bir dünyadır ve o dünya bizim aslında olmak istediğimiz dünyadır.

O dünyanın gerekliliklerini, hissiyatlarını, bizden istediklerini ve kendi isteklerimizi, çok iyi bildiğimiz bir dünyadır orası. O dünyada aşk, maddeye değil, mananın en derininde can bulur, ete kana gelir. Yazar Sinan Yağmur, serinin üçüncü kitabı ile bu hafta ki konuğumuz olacak.

Aşkın Gözyaşları

Aşkın Gözyaşları

Aşkın Gözyaşları-3 İle İçsel Mutluluğa Doğru

Serinin üçüncü kitabı olan Aşkın Gözyaşları-3 adlı eserde yazar, ilk iki kitaba oranlar aynı tema üzerinde yer alır, aynı çizgiyi bizlere yansıtır. Çizgisi, ilahi aşktır. Duyulması gereken tek yere, duyulan tek aşktır o çizgi. O çizgiyi, yürekten hissedenler, yazarın oluşturduğu dünyanın içerisine kendilerini bırakırlar ve bir daha asla geriye dönmek istemezler.

Sinan Yağmur, bu eseri ile yine gönülleri fethetmiş ve büyülü bir dünyanın mimarı olmaya devam etmiştir. İşlediği konu ve süslediği motifler ile başka bir yerden olayı ele alan bir anlayışa sahip olan yazar, bu tutumunun karşılığını, başarı olarak almıştır.

Aşkın Gözyaşları-3 ile içsel mutluluğu yakalayacak, büyülü bir dünyanın içerisine girecek ve oradan çıkmak istemeyeceksiniz. Bu eser ile birlikte aşka olan bakış açınız, değişecek, olaylara ve insanlara karşı, farklı bir bakış açısı geliştireceksiniz.

 

1 Yorum

  1. halide yener diyor:

    Aşk en büyük ve yoğun hissedile duygulardan biridir ve Aşk bir çok şeye ayrılıyor.Kitabı okumaya başladığınız an Büyülü bir dünya sizi bekliyor olcak.Herkese okumasını tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*