Ateşböceği Yolu

Çok kaliteli yazarlarımızın yoğun çalışmaları neticesinde raflarda size arzı endam eden her kitabın bir dileği olur. Bütün kitaplar sahiplerinden ve okuyucularından haberli ya da habersiz bir dilek tutarlar. Okuyucu kendi hayal dünyası ile birleşen kitabı raflardan önüne aldığında o kitabın dileğiyle paralel bir düşünce edinir. Sanki o kitabın dileğini içinde hisseder.

Ünlü yazar Kristin Hannah’ın kitabının en büyük dileği ise şüphesiz gönüllü okurlara ulaşarak dostluğun büyüsünü anlatmak. Onların ellerinde dolaşmak hatta diline dolanmak ve böylece geçimini sağlamak olurdu. Tabii tüm bunların yanında “Akıl” olmazsa olmaz olandır, nede olsa hiç bir kitap yoktur ki az veya çok akla hitap etmesin.

Ateşböceği Yolu

Ateşböceği Yolu

Sevgi ve Sadakat Üzerine Unutulmaz Eser Ateş Böceği yolu

“Ateş Böceği Yolu” sevgi, arkadaşlık, dostluk, aile ve sadakat üzerine kurulmuş. Okurken bir yandan kızarken öbür yandan kendinizden bir parça olduğu için sevineceksiniz. Muhteşem bir konu tatlı bir üslup ile yazılmış olan “Ateş Böceği Yolu” kitabında zaman su gibi aktıkça sizde yaşadığınız arkadaşlıkları, ailenizle olan ilişkilerinizi, hayattan beklentilerinizi bir kez daha gözden geçireceksiniz.

Okuyabileceğiniz en içten ve duygu yüklü kitaplardan biri olacaktır usta kalem Kristin Hannah’ın bu eseri. Gözyaşlarınıza hakim olamayacağınızı şimdiden söylemek gerekir. Yalnızca iki dostun değil, ailenin de ne kadar önemli olduğu, hayatının aşkını beklemenin her şeye değdiğini görmek de sizi duygulandırmaya yetiyor. Kitap bittiğinde ilk şey kendinizi sorgulamak oluyor.

“Ateş Böceği Yolu” mutlaka okunması gereken bir kitap. Okurken mutlaka kendinizden bir şeyler bulacağınıza emin olun. Son dönem çok satan kitaplar arasında yer alan bu kitabı tüm kitapçı ve sahaflardan temin edebilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. recep teken diyor:

    Tam sahil kenarında uzanıp okunacak kitaplardan. Ben öyle yaptım ve çok keyif aldım. Sizlere de öneririm denemelisiniz. :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*