AVM

İnsanların okumaktan zevk aldığı korku konulu romanlar bulunmaktadır. Bu romanları okuyan insanlar macera ve gerilim yüklü olurlar. Bu eserlerin başında da yazar S.L Grey tarafından kaleme alınan AVM eseri gelmektedir.

Ünlü Yazar S.L Grey’in kaleme aldığı bu eser zekice yazılmış olup dilimize Zehra Derya Koç tarafından çevrilmiştir. İthaki yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulan bu edebi eser, 340 sayfa olup, macera dolu yapıya sahiptir.

Bu eşsiz esere cazip fiyat koşulları ile sahip olmak isteyen kitapseverlerin tercihi seçkin kitap evleri ve online alışveriş sitelerinin kitap bölümü olmuştur. Online yapılan kitap alışverişlerinde satın alınan kitaplar çeşitli kargo fırsatları ile tüketicilerin adresine ulaştırılmaktadır.

AVM

AVM

Okuyucuyu Can Evinden Vuran Eşsiz Eser

Okuyucuyu can evinden vuran bir eser olan AVM diyaloglar ile okurları uzun süre etkisinde tutabilmektedir. Kitapseverlerin mutlak suretle okuması ve kütüphanesinde bulundurması gereken eserler arasında olan AVM her yaş grubunun ilgi ile okuyacağı ve nesillere aktarılması için arşivleyeceği bir eserdir. Eserlerin kahramanları arasındaki görüşmeler net ve zeki bir şekilde kaleme alınıp, son derece akılcı bir dil kullanılmıştır.

Her sayfasını merakla okuyacağınız bu eser, indirimdeki kitaplar kategorisinde en merak edilen ve beğenilen yapıtlardan birisidir. Online alışveriş sitelerinin beğenilme ve talep görme nedeni istediğiniz kitaba kısa sürede ulaşabilmenizdir. Kitap okuma insanların boş zamanlarını en verimli şekilde değerlendirdiği faaliyettir. Bu nedenle her birey kitap okumalı ve özetini çıkarabilmelidir.

Kitap: AVM

Yazar: S.L Grey

Sayfa Sayısı:340

ISBN:9786053751946

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*