Bir

İnsanların akıllarını imkansızlığa açabileceğini söyleyen ve tanıtımını ölüm bir son mu yoksa bir başlangıç mı gibi son derece sıradışı bir soru ile gerçekleştiren sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altındaki Bir isimli kitap, davranış bilimleri ve insan beyni üzerine geniş kapsamlı araştırmalar gerçekleştirmekte olan bir akademisyenin bir kaza neticesinde bazı insanların başlarında aura benzeri ışıltılı alanlar görmeye başlamasıyla sıradışı bir hal alan yaşamın öyküsünü konu ediniyor.

 

Bir

Bir

Bir Kitabında Sorgulamalarla Bilim İnsanının Sıradışı Yaşamı

Tamamen mantık ve bilim üzerine kendisini geliştiren ve yaşamını bu doğrultuda çizmiş olan bu başarılı akademisyenin bu durumu bilimsel yönde herhangi bir açıklama ile çözümleyememesini en kusursuz ve ilgi çekici anlatım ile okuyucularına sunuyor. Bu sıradışı kitabı kaleme alan Ethem Kocabaş, Türkiye’de ilk kez mesleklerin zihin süreci açısından deşifre edilmesi ile ilgili olarak çalışmalar gerçekleştirmiş bir isimdir.

Özellikle de onun gibi birisi için dünyada bulunan yaşamı ve gerçeklik olgusu üzerine edinmiş olduğu her bir bilgiyi sorgulamaya doğru yönelmesine neden olur. Bu durumu muazzam bir anlatım tarzı ile genel kitap okuyucusuna sunan Ethem Kocabaş, karakterini yapacağı araştırmalar ile birlikte daha önce hiç gün yüzüne çıkmamış sanat ve bilim dünyasının önde gelen pek çok isminin mesajları ile karşı karşıya kalmasını sağlar.

Sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisinde bulunan Bir isimli kitap, kuantum fiziği, bilim, sıra dışılık ve daha farklı oldukça zengin bir dünyayı okuyucularına en etkileyici bir şekilde sunuyor.

Yazar: Ethem Kocabaş

Kitap: Bir

ISBN: 9789752118693

Sayfa Sayısı: 256

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*