Bize Aşktan Söz Et

Hint dünyasının en popüler ve gizemli isimlerinden olan Osho yeni kitabı Bize Aşktan Söz Et ile yeni çıkanlar kategorisinde yerini alıyor. Okuyucusuna mistik bir dünyanın kapısını açan Osho, yeni kitabında Lübnanlı başarılı şair Halil Cibran’ nın en sevilen ve ünlü şiirlerini sizlerle buluşturuyor. Herkesin hayatından bir parçayı içeren bu eşsiz dünyaya siz okuyucularını çağırıyor. Osho‘ nun yeni kitabı için modern çağın dünya edebiyatında en önemli yapıtlarından biri olarak öne çıkmıştır.

Aşka Dair Her şey; Bize Aşktan Söz Et

Kitabın adında da geçtiği gibi aşk üzerine kaleme alınmış olup, alışık olunan dışında bir aşktan bahsediyor. İnsanoğlunun her zaman bildiği, gördüğü, filmlere konu olan aşktan çok uzak, sıradan bir kavram gibi işlenmemiştir. Bizlerin her zaman karşılaştığımız konular etrafında gelişen çok hoş bir kitaptır Bize Aşktan Söz Et.

Bize Aşktan Söz Et

Bize Aşktan Söz Et

Ünlü yazar Osho tarafından hayata geçirilen bu kitap, bizlerin hayallerini, yanılsamalarımızı ve de hayatın tadını çıkaran, özgürce yaşamamızı engelleyen bilinçsizligimizi kaldırmayı amaç edinilerek yazılmıştır. Başka hayatlara kapılar açan yazar yeni kitabında sizleri oldukça derinden etkilemeyi hedeflemiş gibi duruyor.

Kendi yaşadıkları aşklarını yine kendi elleri ile yok eden, sonuçta üzülen, çaresiz kalan sayısız insanları, onların yaşadıklarını tatlı bir dille okuyucusuna sunulan bu kitap aslında o insanların, yaptıklarını istemeyerek, bilinçsizce gerçekleştirdiklerini gösteriyor sizlere.

Kitapseverlerin ellerinden bırakamayacağı kadar güzel olan bu kitaba bir başladınız mı bambaşka yerde bulacaksınız kendinizi ve tek solukta okuyup çabucak bitireceksiniz. Kitaplığınız da olması gereken bir yapıttır Bize Aşktan Söz Et. Kesinlikle okumanızı öneririz.

 

Yazar: Osho

Kitap: Bize Aşktan Söz Et

Sayfa Sayısı: 252

Yayın Yılı: 2014

ISBN: 9786055154592

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*