Bu Benim Aşk Hikayem

Türk sinemasında ve televizyonlarında canlandırdığı başarılı karakter ile büyük bir üne kavuşan başarılı genç kadın oyuncu Gizem Denizci tarafından kaleme alınan bu yeni kitap, onun edebiyat dünyasına başarı ile girişine imkan sağlıyor. Hem oyuncu hem de yazar olarak öne çıkan nadir yeni dönem ünlülerinden birisi olan Denizci’ nin kaleme almış olduğu bu kitabı, kendisinin ilk öykü kitabı olma özelliği ile kitapseverlerin beğenisine sunuluyor.

 

Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem Kitabıyla Genç Kızın Masum Aşk Hikayesine Ortak Olun

Özellikle de kendi ilk ve genel alanı olarak tabi edilebilecek sinema dünyasının bir üyesi olarak kaleme aldığı bu kitabında sinema dünyasının etkilerini ve pencerelerini okuyucularına en etkili şekilde sunuyor. Sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında bulunan Bu Benim Aşk Hikayem isimli kitap, sinematografik anlatım tarzı ile kitapseverlerin büyük bir ilgi ve beğeni ile okuyacakları bir kitap deneyimi sunuyor.

Ünlü kadın yazar ve yönetmen Gizem Denizci kaleme almış olduğu bu ilk öykü kitabında genç bir kızın masum olduğu kadar son derece şiddetli olan aşk hikayesini son derece sade ve akıcı bir anlatım ile okuyucularına sunuyor. Kitabın kaleme alınış tarzının sinematografik bir açıda olması da anlatımın anlaşılırlığı açısından okuyucuya pek çok kazandırıyor.

Sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında yer almakta olan Bu Benim Aşk Hikayem isimli kitap, filmlere bile konu olabilecek bir aşk hikayesinde genç ve masum bir kızın hikayesini anlatıyor.

Yazar: Gizem Denizci

Kitap: Bu Benim Aşk Hikayem

ISBN: 9789759296087

Sayfa Sayısı: 128

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*