Bukre

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve hala en çok satanlar kategorisinde yer alan ve okuyucunun büyük ilgisini toplayan Bukre adlı kitabımız bu sene de okuyucunun ilgisinin azalmasına izin vermiyor. Günümüzün çiçeği burnunda yazarlarından olan Kahraman Tazeoğlu’nun aşk mürekkepli kaleminden doğan Bukre, okuyucunun aşka olan bakış açısını değiştiriyor.

Günümüz aşklarını şairane bir dille anlatan usta yazar, kaleminin kuvvetli olduğunu herkese açıkça gösteriyor. Siz de Kahraman Tazeoğlu’unun yazdığı bir eseri okuduktan sonra ona ait olan tüm kitapları okumak isteyeceğinize emin olabilirsiniz.

 

Bukre, Kahraman Tazeoğlu

Bukre, Kahraman Tazeoğlu

Bukre ile Aşkın Sonsuzluğu

Aşkın en güzel yanlarını okurken çoğu satırda kendinizi bulacaksınız. Her çevirdiğiniz sayfa da heyecanlanacak ve bir an önce kitabı okuyup bitirmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar okuduğunuz en güzel aşk romanlarından olan Bukre ile çıktığınız uzun aşk serüveninden dönmek istemeyeceksiniz. Aşkın bu derece güzel okuduktan sonra gerçek dünyadaki sahte aşklar sizi tatmin etmeyecek ve mükemmeli beklemeye başlayacaksınız.

Bir başucu kitabı olacak olan Bukre ile uyumadan önce bedeninizi dinlendirecek ve ruhunuzu da aşka doyuracaksınız. Bukre adlı eserinden sonra tüm okuyucu kitlesi tarafından tanınan ve gerek dergilerde gerekse de sosyal paylaşım sitelerinde bir fenomen haline gelen Kahraman Tazeoğlu uzun yıllar ismini en iyi yazarlar listesinden sildirmeyeceğinin sinyallerini veriyor. Peki, siz uzun bir aşk yolculuğuna çıkmak için hangi mevsimi bekliyorsunuz? Bukre ile dört mevsimi bir arada yaşayabilir ve aşkın sonsuz tutkusu içinde kaybolabilirsiniz.

Kitap ismi: Bukre

Yazar: Kahraman Tazeoğlu

ISBN: 9786054771738

Sayfa: 304

Yayın yılı: 2014

 

1 Yorum

  1. merve pişkin diyor:

    Kahraman tazeoğlunun bambaşka kitabından sonra en çok okunan kitaplardan biri diye düşünüyorum şimdiye kadar okumayan yoktur bence yada duymayan en azından milyonların okuduğu ve tavsiye ettiği kitap 😀

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*