Çürümenin Kitabı

Hayat insana nerden ne zaman ne getirir belli olmaz. Ancak insanlar hayatın getirileri karşısında nasıl davranmaları gerektiği hususunda belli başlı şeyleri benimserler. Ancak bunlar içerisinden hangilerini daha önemli olduğunu zaman içerisinde anlar. Bu anlamlandırma esnasında kaybedilecek olan tek şey ise sadece zamandır. Çürümenin Kitabı tam olarak hayatın nerde ve ne zaman çürütüldüğünü gözler önüne seriyor.

Hayatınızı tam olarak nerde ve nasıl geçiriyorsunuz?  İnsan zaman içerisinde yaşayışını değiştirerek sürdürür. Ancak bu yenilenme bir süre sonra ortadan kalkar. Bu yenilenmeye sadık kalmayan insan bir süre sonrasında eskir ve beraberince hayatı ve düşünceleri de eskir. Michel Cioran hayatı tüm ayrıntıları ve özel anları ile sizlere sunuyor.

Çürümenin Kitabı içerisinde yer alan oldukça özel bölümler var. Bu bölümlerde insanların tam olarak neler yapabileceği, neleri tükettikleri ve neleri ölümsüzleştirdiklerine dair hemen her ayrıntıyı bulabileceksiniz. Çok daha fazlası için Michel Cioran kaleminden çıkan bu nadide eseri bir solukta rahatlıkla okuyabileceksiniz.

Çürümenin Kitabı

Çürümenin Kitabı

Sonsuz Çürümenin Kitabı

İnsanın var olmasından bu yana bu çürüme sürekli olarak devam eder. Çünkü insanlar sürekli olarak doğar, yaşar ve büyürler. Çok daha fazlası için mutlaka okumanız gereken Çürümenin Kitabı tam bir başyapıt. Bir solukta okuyabileceğiniz bu eser hayatınızı yeniden sorgulamanıza yardımcı olacak. Kaliteli düşünceler ve çok daha fazla çözüm önerisi için en doğru seçimler yapabileceğiniz fikirler bu adreste sizlerle.

Yazar: Michel Cioran

Kitap: Çürümenin Kitabı

Basım yılı: 2000

Sayfa Sayısı: 168

ISBN : 9789753422666

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*