Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde

Şiir severler için yeni bir kitap daha. Her ne kadar kitabın adı bir şiir kitabı adı gibi gelmese de ön yargılı olmamak gerekiyor çünkü kitabın yazarı bir şairse, kelimelere daha fazla anlamlar yüklemek gerekir. Zaten okuyucunun işi de bu anlamları bulmak, tıpkı bir bulmaca gibi.  Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde adını taşıyan kitabın yazarı, Erman Bazo. Usta şair, şiirleriyle son yılların en beğenilen şairleri arasında yer alıyor.

Aşksal Hakları İhlalen, Beni göğsüne Düş ve Hiç Zaman Sürgünleri kitaplarıyla tanıdığımız ve yazar, son olarak Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde adını taşıyan kitabıyla gündemde. Bazo şiirlerini sevenler ve yeni çıkan şiir kitaplarını takip edenler, kitap mağazasının yeni çıkanlar kategorisinde bu kitabı bulabilir.

Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde

Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde

Dağların Ve Öksüzün Gölgesinde Şiirleri

Duygulara tercüman olabilecek satırlar, keder, gözyaşı, sitem gibi insani duyguları defalarca hissettiren şiirleri okurken şairin sizi anladığını görebilirsiniz ve elbette ki sizde şairi anlayacaksınız. Çoğunlukla şiirlerinde bazen sevilinin gidişinin, bazen de yılların bedenden geçişinin kalpteki izlerini yansıtan Bazo, en çok avuçlardan kayıp giden zamana hayıflanıyor.  Bu yüzden satırların arasında zamanın ne kadar değerli olduğuna dair ipuçları var.

Yazarın son şiir kitabını, Erman Bazo’nun tüm kitaplarını ve aradığınız her eseri sitemizde bulabilirsiniz. Kitaplarla ilgili yeni çıkanlar ve en çok satanlar gibi gelişmeleri öğrenmek, kitapları indirimli satın almak için sitemizi ziyaret edin.

 

1 Yorum

  1. berk şahin diyor:

    Benim duygularımı tamamen tercüman edilmiş sanki. Süper kitap. Akıcı ve sade bir dille anlatılmış. Kesinlikle okumalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*