DeliDuman

Türk edebiyatının son yıllardaki en popüler ve en çok okunan genç yazarları arasında yer almakta olan Emrah Serbes kitaplarında kullanmakta olduğu sıradışı anlatım tarzı ile oldukça yoğun bir şekilde her alandan kitapseverin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Son yılların en popüler yazarları arasında yer alan Serbes kitaplarının yanı sıra senaryoları ile de tanınan genç yazarlardan birisidir.

DeliDuman, Emrah Serbes

DeliDuman, Emrah Serbes

Deliduman Kitabıyla Türkiye’deki Olaylara Objektif Bakış

Emrah Serbes’ in yeni kaleme almış olduğu ve oldukça yoğun bir şekilde kitapseverlerin ilgisi ile karşılaşan yeni kitabı ve sitemizin en çok arananlar kategorisi altında yer almakta olan Deliduman isimli kitabı henüz on yedi yaşında olan Çağlar’ ın sıradışı hikayesini okuyucusuna aktarıyor. Çaresiz ve köşeye sıkışmış olan bir köyden İstanbul’a kadar uzanan farklı hikayesi ile okuyucusuna özgün ve hayatın içerisinden bir deneyim sunuyor.

Çağlar’ ın İstanbul’a habersizce giden kız kardeşinin peşinden başladığı sıradışı yolculuğunun hikayesini anlatan Emrah Serbes kitabında hayatın içinden ve güncel olaylardan oluşan kurgusu ile kitapseverlerin ilgisini çekiyor. Son yıllarda Türkiye’de yaşanan olaylara ilişkin olarak da tamamen farklı ve objektif bir yaklaşım ile farklı bakış açısı sergiliyor.

Böylece hem objektif bir şekilde son yıllarda Türkiye’de gelişen olayları inceleyen ve aynı zamanda da bir ağabeyin kardeşinin peşinden sürüklenen yolunu anlatan sitemizin en çok arananlar kategorisinde bulunan Deliduman isimli kitap, son yılların en popüler romanları arasında kendisine yer buluyor.

Yazar: Emrah Serbes

Kitap: Deliduman

ISBN: 9789750515606

Sayfa Sayısı: 350

Yayın Yılı:2014

 

1 Yorum

  1. murat pekin diyor:

    Kitap kapağı çok ilgimi çekmişti :) Emrah serbest Behsat Ç. Senaristi biliyorsunuz ki ki zaten siyasete gezi olaylarından dolayı damgasını vurmuştu adamı seviyorum ya :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*