Devrimci Peygamber

Günümüzün bazı anlayışları, savunulan düşünceler ve uygulanan filler, din kisvesi altında sunuluyor ve böylece meşru bir zemin üzerine oturtulması amaçlanıyor. Yapılan bütün ahlaksızlar, bütün hırsızlıklar ve bütün iftira kampanyaları, tırnak içerisinde tedbir olarak ifade ediliyor ve sonucu ne yazık ki Allah rızası, lafzına dayandırılıyor. Ancak unutulan bir gerçek var, ne Allah’ın, ne de onun resulü Hz. Muhammed (SAV) ‘ın böyle şeylere ihtiyacı yok, kimse Allah rızası adı altında yanlış yollara girmemeli ve girdiği yolun sonucunu da Allah rızasına bağlamamalı. Bunu Peygambere de yapmamalı. Bunlar son derece yanlış şeyler ve itikadı noktada sıkıntıya sebep olacak kavramlardır. Bunları göz önüne alan yazar Eren Erdem, bu noktada bir eser kaleme aldı.

Bugünlere Devrimci Peygamber İle Bakın

Devrimci Peygamber

Devrimci Peygamber

Bu eser ile birlikte yazar, Efendimizin dünyaya bakış açısı, dünya hayatını hangi temel esaslara dayandırdığını, delillerle birlikte ortaya koyuyor. Ortaya koyduğu bilgileri, bugünün yapılanları ile birleştirip çıkan çelişkileri de gözler önüne seriyor. Devrimci Peygamber, bugünün olaylarını, Efendimize bağlayan düşünceye meydan okumadır.

Eserde yer alan tüm düşünceler, imani noktada ortaya çıkmış ve ona göre şekillenmiştir. Bugün farklı durumları savunanların, sebebini Efendimize bağlamaları intiharın ve sahtekârlığın diğer adı konumundadır. Eren Erdem, bu meydan okumayı gözler önüne sermiştir.

Bu eserde yer alan tüm veriler, deliller ile sabittir. Bu eserde okuyacaklarınızdan sonra, olaylara bakış açınızda değişiklikler meydana gelecektir. Devrimci Peygamber, bugünlere ışık tutan bir eser olma özelliğine sahiptir.

Yazar: Eren Erdem

Eser: Devrimci Peygamber

ISBN: 9786054927753

Sayfa Sayısı: 244

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*