Enerji Tıbbı

Farklı alanlardan toplanan bilgiler ve yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan doğru enerji sayesinde insanlar hastalıklara ve olumsuzluklara karşın nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Ancak bu enerjinin nasıl olması gerektiği, nasıl yakalanabileceğinizi öğrenmek için bu kitabı mutlaka okumalısınız. Günlük ritüel olarak gerçekleştirebileceğiniz belli başlı şeyler sayesinde aradığınız enerjiyi kolay bir biçimde elde edebilirsiniz. Enerji Tıbbı daha önce yazılmış olan birçok kitaptan farklı.

Yol gösterici ve önerici bir anlatımı sahiplenen yazarımız Donna Eden insanın içerisinde yer alan doğru enerjinin ortaya çıkması ve insanın aslında neler yapabileceğiniz görmesi için gerekli olan ayrıntıları okurları ile buluşturuyor. Yapabileceklerinizin farkına varabileceğiniz ve bunların da üstesine çıkabileceğiniz yöntemlerin oluşturulması için gerekli olan ayrıntıların tamamı burada sizler için var.

Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Bitmeyen Doğru Enerji Tıbbı

Doğru bir Enerji Tıbbı ve doğru yöntemler sayesinde beklediğiniz enerjiyi hemen her alanda uygulayabilirsiniz. Bu sayede ağır geçen hastalıklarınız daha hafif geçecek ve kurtulabileceksiniz. Olumsuz düşüncelerden daha rahat soyutlanarak beklediğiniz doğru yola iletişim sağlayabileceksiniz.

İnsanın aslında daha fazlasını yapabileceğinin altını çizen yazarımız Donna Eden beklentilerin çok ötesinde ayrıntılar sunarak okuyucularını bilgilendiriyor. Yapılan anketler, ayrıntılı araştırmalar sonrasında oluşan bu kitap mutlaka okunması gerekilen bir eser. Bir solukta bitirebileceğiniz bu kitap sayesinde farkındalıklarınız ve öznellikleriniz her geçen gün daha da artacak. Beklediğinize ve okuduğunuza değecek olan mükemmel ötesi bir eser.

Yazar: Donna Eden

Eser: enerji Tıbbı

Sayfa Sayısı: 420

ISBN
9786055154530

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*