Kayıp Element

Okuyucunun soluksuz okuduğu bu kitap usta kurgu yazarı Denise Grower Swank tarafından yazılmış olup, kalem sahibesini ayakta alkışlatmayı başarmıştır. Fantastik ve kurgusunun çok iyi tasarlanmış olduğu bu kitabın başınızı döndürmesine hazır olun!

“Zamanın ilk başlatıldığı andan itibaren ve her şeyin bittiği, dünyanın yok olduğu, son bir tane ışık kalana dek, seni seveceğim, kalbimi senin kalbinle birleştiriyorum.” Diyen Denise Grower Swank, okuyucu üzerinde bıraktığı etkiden gayet memnun ve bununla gurur duymaktan hiç gocunmuyor.

Kayıp Element

Kayıp Element

Kayıp Element’te Neler Oluyor?

Emma her şeyini kaybetmiş bir şekilde hala nasıl nefes alabildiğini merak ederken, dönüp baktığında Will, Jake ve henüz doğmamış olan bebeğinin karnında olmadığı fark ediyor. Çaresizliğin verdiği kederle şimdi ne yapması gerektiğini düşünürken, tüm sevdiklerini tekrar kazanmalı ve eski gücüne değil, daha fazlasına ihtiyacı olduğunu hissediyor.

Tam ortasında kaldığı savaştan sağ salim çıkabilmek için azmediyor ve bunun yanı sıra tutunabileceği bir umudun da “Kayıp Element”olduğunu fark ediyor.

Birçok dergi ve yayınevlerinin en çok bahsettiği kitap olmayı başaran Kayıp Element, “Goodreads”, “The New York Times” ve “The Washington Post” tarafından en çok beğenilen kitaplar arasında zirveye oturmayı başardı.

Kehanetin çağrısı ile başlayan macera tüm hızıyla devam ederken, başladığınız ilk sayfadan son sayfaya yaptığınız bir yolculuk içerisinde bulacaksınız kendinizi. Siz de bu kitabı merak edenler ve okumak isteyenler arasında iseniz, sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisini dilediğinizce inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yazar Adı: Denise Grower Swank

Yayın yılı: 2014

Sayfa sayısı:448

ISNB: 9786053484554

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*