Kar ve Kül

Son zamanlarda sitemizin yeni çıkanlar kategorisinde yer alan ve okuyucu tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşan Kar ve Kül adlı kitabımız sonunda okuyucu ile buluşuyor. Günümüzün en popüler yazarlarından biri olan Diana Gabaldon tarafından yazılan ve Yabancı serisinin altıncı kitabı olan bu eser 18. yüzyıldan 20.yüzyıla kadar olan zamanı anlatıyor.

Elinizden bırakamayacağınız bu eser Jamie Fraser ile karısı Claire’in büyüleyici öyküsünü okuyacaksınız. Kitap okumanın zevkini bu usta yazarın eseri ile çıkaracak ve eserin her sayfasını çevirirken heyecanlanacaksınız. Biraz tarih biraz da aşkın birbirine karıştığı bu eserde kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Tarihe karışmış olan bir aşkın yolculuğuna çıkacağınız bu eserde tarih sayfalarında kendinizi kaybedecek. Jamie ile Claire’in aşkı sizi hem etkileyecek hem de size yön gösterecek.

Kar ve Kül Eserin Konusu

Kar ve Kül

Kar ve Kül

1772 yılında Amerika Devrimin’den önce başlayan isyanlar ülkeyi ucu bucağı görünmeyen bir uçurumdan aşağı sürüklemekteydi. İnsanların hayatının hiç önemi olmadığı bu dönemde Boston ve Kuzey Carolina sokaklarında milyonlarca masum öldürülmüştü.

Kaosun başladığı bu dönemde hükümet Jamie Fraser’den, Kral adına taşrada olay çıkaran tüm isyancıları öldürmesini ve geri kalan halkı ise bir araya getirerek itaat etmelerini sağlamasını istemektedir ama Jamie karısı sayesinde üç yıl sonra silahların yeniden ateşleneceğini ve Kral’a sadık olanların ya öldürülüp ya da sürgüne gönderileceğini görmüştü. Başarılı yazar Diana Gabaldon tarafından yazılan Kar ve Kül eseri sizi fantastik bir yolculuğa çıkaracak.

Kitap adı: Kar ve Kül

Yazar: Diana Gabaldon

ISBN:9789944829014

Sayfa: 653

Yayın yılı: 2014

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*