Kasap Çırağı

Son zamanlarda sitemizin top 100 kategorisinde yer alan ve okuyucu tarafında yoğun ilgi ile karşılaşan Kasap Çırağı adlı kitabımız dünya klasikleri arasında yer alır. Eserleri ile ön plana çıkan başarılı yazar Patrick Mccabe tarafından yazılan bu eserde kendinizi aslında gerçek hayatın içinde bulacaksınız. Her gece yatmadan önce son durağınız olacak olan bu eseri bitirmeden elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Sürükleyici yapısı ile sizi yatak odanızdan çok uzaklara götürecek ve sizin için yer- zaman kavramını ortadan kaldıracak.

Kasap Çırağı sadece roman olarak kalmamış okuyucunun yoğun ilgisi ile sinemaya da taşınmıştır. Küçük Kasap adı ile sinemada izleyici ile buluşan bu başyapıt izlenme rekorları kırmıştır. Kasap Çırağı adlı eserde kendisine “Zamanın Efendisi” diyen küçük zavallı Francie Brady’in hüzünlü hikâyesine tanıklık edeceksiniz.

Kasap Çırağı’nın Konusu

Kasap Çırağı

Kasap Çırağı

İrlanda edebiyatında önemli bir yere sahip olan Kasap Çırağı, bu edebiyatı olduğu yerden bir adım daha öne taşıyor. Kitap okumanın zevkine varacağınız bu eserde küçük Francie’yi evinizde misafir edecek ve yaşadığı acılarda ona destek olmak isteyeceksiniz. Zavallı küçüğün tek hayali olan Joe’yla buz kırmayı gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Her sayfasında acı ve mutluluğu bir arada hissedeceğiniz bu eserin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Başarılı yazar Patrick Mccabe tarafından yazılan bu eserde yazarın ne kadar samimi duygulara sahip olduğu da gözünüzden kaçmayacak. Okuduğunuz en güzel kitapların arasında yer alacak olan bu eseri yakın çevrenize de önermeyi ihmal etmeyeceksiniz.

Kitap adı: Kasap Çırağı

Yazar: Patrick Maccabe

ISBN:9789752734067

Sayfa: 236

Yayın yılı: 2008

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*