Kayıp Sicil

Kitaplarında her zaman Türkiye’nin sıcak ve yakın tarihine ışık tutan ve perde arkasında kalan gerçekleri gün yüzüne çıkaran bir isim olan Soner Yalçın edebiyat dünyasının en sert kalemlerinden birisi olarak gösteriliyor. Kitaplarında pek çok kişinin telaffuz etmekte dahi çekindiği öğrendiği gerçekler ile sıcak bir yaklaşım sergileyen Yalçın, siyasi konularda Türk edebiyatının son yıllardaki en aykırı ismi olarak öne çıkıyor.

 Kayıp Sicil Kitabı ile 17 Aralıktan Bugüne Türkiye

Son dönemlerde Türkiye’nin sıcak gündeminde olan ve yavaş yavaş unutulmaya başlanan derin ve sarsıcı olaylara ilişkin olarak kendisi bireysel olarak yapmış olduğu araştırmalar sonucunda başına gelen sıradışı bir olay ile kaleme almaya karar verdiği bu kitap, sitemizin en çok arananlar kategorisinde Kayıp Sicil isimli kitap olarak yer alıyor.

Kayıp Sicil, Soner Yalçın

Kayıp Sicil, Soner Yalçın

Soner Yalçın kaleme almış olduğu bu kitabında özellikle de siyasi ve Türkiye’ nin gerçek gündeminden oldukça uzak olan genç nesil için sıcak ve ilgi çekici yaklaşımlar ile Türkiye’deki 17 aralık operasyonu olarak gündemde kendisine yer bulan operasyonlar ile başlayan sürecin kendi yaptığı araştırmaların bir polis aramasında ilginç bir şekilde Erdoğan’a ilişkin sicilin kaybolması üzerine kaleme almaya verdiği bir kitaptır.

Sitemizin en çok arananlar kategorisinde yer alan Kayıp Sicil isimli kitap, henüz bir yılı dolmayan bu şiddetli, derin ve büyük etkiler yaratan operasyon ve olayların perde arkasını Erdoğan üzerinden okuyucularına tamamen somut delileri kullanarak aktarıyor.

 

Yazar: Soner Yalçın

 Kitap: Kayıp Sicil

 ISBN: 9786054927401

 Sayfa Sayısı: 412

 Yayın Yılı: 2014

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*