Peter Pan Ölmeli

Son zamanlarda en çok satanlar kategorisinde yer alan ve John Verdon’un Dedektif Dave Gurney maceralarına devam ettiği Peter Pan Ölmeli kitabımız okuyucunun yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Bu eserde okuyacağınız hikâye de dikkatli olmanın nasıl olumlu sonuçlar doğuracağını ve olayların çorap söküğü gibi geleceğini göreceksiniz.

Peter Pan Ölmeli Kitabının Konusu

Başarılı yazar John Verdon tarafından yazılan Peter Pan Ölmeli kitabında yazar zengin bir iş adamının annesini kaybetmesi ile hikâyeye başlar. Annesinin cenazesin sırasında suikasta kurban giderek öldürülür. İş adamının ölümü ile ilgili soruşturma açılır ve bütün ipuçları katilin iş adamının karısı olduğunu söyler.

Peter Pan Ölmeli

Peter Pan Ölmeli

 

Tüm okların işaret ettiği genç kadın neye uğradığını şaşırır ve yapmadığını söylese de kimseyi buna inandırmaz. Kendini aklayamayan kadın tutuklanarak hapse atılır. Fakat anormal dedektif Hardwick’in bu konuda şüpheleri vardır ve işin peşini bırakmaz ama işin içinden tek başına çıkamayacağını anlayınca arkadaşı olan dedektif Dave Gurney’den yardım ister.

Dave Gurney olayı incelemeye başladığında ilk olarak katilin kurbanını belirtilen yerden vurmasının kesinlikle mümkün olmadığının farkına varır ve genç kadının boşuna tutuklandığını aslında masum olduğunu düşünür. Bunun üzerine olayı derinlemesine inceler ve incelemeler arttıkça bu cinayet vakasında olaylar git gide değişerek tuhaflaşır. Herkesin görünümü ile dalga geçtiği ve çocuk görünümü olan Peter Pan adında bir adam vardır ve aslında bu adam kendisine yapılanlar yüzünden tam bir intikam makinesine dönüşmüştür.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*