Senden Önce Ben

Aşıkların dünyasında birbirlerine tutkulu sevdanın öyküsünü anlatır. Senden Önce Ben varlığın anlamını gösterir. Lou ince detayları seven bir kişiliktir. Lou için her şey sorgulanır. Hayatı bunun üzerine kuruludur. Detaycı kişiliğini hayatında her konuda yapar. Plansız hareket etmez. Mutlu olmayı ve yaşamayı sever, tek eksiği gerçek hayatın nasıl olduğunu bilmemesidir.

Senden Önce Ben Gerçek Bir Tutuyu Anlatır

Will kaza yapar ve hayatını olumsuz etkileyecek düşüncelere girer. Will devamlı hayatını sorgulamaya başlar. Kimse ona mutluluk vermez. Lou küçük şeylerden bile mutluluk duyarken, will ise tam aksine her şeyden nefret eder. Will hayatını sonlandırmak ister o sıra karşısına Lou çıkar. Senden Önce Ben tutkunun öyküsüdür.

Senden Önce Ben

Senden Önce Ben

Mucizelerin olabileceğini anlatır. Lou ve Will karşılaşırlar. Lou neşeli, Will ise bir o kadar aksidir. Kitapta hüzün ve dram vardır. Kader sizleri büyülü bir dünyaya sürükleyecek ve sorgulatacaktır.

Will ve Lou arasında yaşanan duygu yüklü konuşmalar sizleri derinden etkileyecek ve olayın güzelliğine sizleri kaptıracaktır. Büyük beğeni toplayan bir aşk hikâyesini anlatır. Birbirlerini anlamak için verdikleri mücadele onları hayata bağlar. Lou, Will için hep bir şeyler yapmak istiyor ve onu hayata bağlamak için uğraş veriyordur. Kazanan ve hayatı sunan kim olacaktır. Büyük beğeni toplayan kitabın son sahneleri ise sizleri derinden etkileyecektir. Kitap çok satanlar listesinde büyük ilgi ile yerini almıştır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*