Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne

Kürt asıllı Türk romancı, senaryo ve öykü yazarı gibi bir unvana sahip olmasına karşın Türk edebiyatı için çok önemli şeyler anımsatmakta olan başarılı isim Yaşar Kemal tarafından kaleme alınan her eser, edebiyat dünyasında bir yeniliğin kapılarını aralıyor. Her zaman son derece hassas ve dokunaklı konuları yakalamayı başararak, okuyucularına bu konuları muhteşem bir kurguda ve mükemmel bir anlatım ile sunmaktan da geri kalmıyor.

 

Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne

Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne

Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne Kitabıyla Yaşar Kemal ’den Sevgi Kavramı

 

Bu tarz kitaplarından birisi olan ve sevgi üzerine yazılan en önemli ve en başarılı eserlerden birisi olan sitemizin kitap tavsiye kategorisi altında bulunan Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne isimli kitabı ile başarılı Türk yazar Kemal tarafından kaleme alınan başyapıt eserlerden birisi olma özelliğine de sahiptir. Bu yönü ile dahi kitapseverler açısından son derece büyük bir önem arz ederken, son derece yoğun bir ilgi görmesine de neden oluyor.

 

Sitemizin kitap tavsiye kategorisi altında kendisine yer bulan Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne isimli kitapta başarılı yazar Kemal, sevgi kavramını faklı açılar üzerinden iyi şeyler ile bir araya getirerek ya da sevginin iyi şeyleri ortaya çıkarması üzerine eşsiz bir kitabı Türk kitapseverlere sunuyor.

 

Bu yüzden de Türk edebiyat dünyasının en önemli ve en değerli yazarlarından birisi olarak anılan Yaşar Kemal tarafından kaleme alınan bu kitap, her kitap okuyucusu tarafından kesinlikle okunması gereken başlıca eserlerden birisidir.

Yazar: Yaşar Kemal

Kitap: Sevmek, Sevinmek, İyi Şeyler Üstüne

ISBN: 9789750830334

Sayfa Sayısı: 116

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*