Seyrek Yağmur

Gizemli bir kişiliği olan yazarımız kusursuz elinden çıkarmış olduğu eseri son zamanlarda büyük bir ilgi topladı. Kitabın adını Seyrek Yağmur koyan Barış Bıçakçı soluksuz okumanız için cümleler içerisinde anlam silsilesi yaşamanızı sağlıyor. Bir cümleye kaç anlam yüklenebileceğini bu kitapla göreceğiniz yazarımız daha önceki kitaplarındaki gibi kurgular arasında gerçeklikle buluşturuyor sizi. Yalın bir anlatım öznellik ve kusursuz cümlelerle sizi bu dünyadan alıp romanın baş kahramanı Rıfat’ın yaşamına götürüyor.

Sade anlatımının içerisine çok şeyi sığdırıp sizlere dünyayı ayaklarınızın altına seren Barış Bıçakçı diğer kitaplarında olduğu gibi okurlarını şoklarla buluşturmayı hedefliyor. Kitabın kahramanı Rıfat gerçeklikle kurgu arasına bir yolculuğa sizleri çıkartacak. Kitap okumayı sevmeyenlere bile kitabı sevdiren yazar geçmişte yazdığı kitapları ile de edebiyat kategorisinin güzide yazarlarından birisidir.

seyrak yağmur

seyrak yağmur

Seyrek Yağmurla Rıfat’ın Yağmuruyla Islanın

Rıfat’ın belirsizliklerle dolu hayatına merhaba demeye hazır mısınız? Hayatın arada bir uğradığı yoksa hepten içinde mi olduğu belli olmayan bu adamın dükkanındaki olaylar sizi düşündürecek, eğlendirecek yeri geldiğinde de hüzünlendirecek.

Son zamanlarda okurlara merhaba diyen Seyrek Yağmur kütüphanenizin nadide eserlerinden birisi olmaya aday. Kurgu kategorisinde görebileceğiniz eseri kısa zamanda satın alın ve kitap okumanın doruklarına ulaşın. Zamanınızı kaliteli biçimde geçirmeniz için en iyi yardımcı olarak gösterilen bu kitap okurlardan da en iyi notları aldı. Keyifli okumalar!

Yazar: Barış Bıçakçı

Kitap Adı: Seyrek Yağmur

ISBN: 9789750518775

Sayfa Sayısı: 100

Yayın Yılı: ocak 2016

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*