Şiirler

Duygular ve düşünceler yazı ile kaleme dökülür ve kalıcı olmaları sağlanır. Anlık duygu patlamalarının en önemli tanıkları, şiirlerdir. Mısraları, kıtaları, kafiyeleri ve redifleri ile başka bir dünyayı vaat ederler ve o dünya içine girilince daha net anlaşılacak ki, gerçekten bambaşka bir dünya. Şiirler bu yönü ile ele alınması gereken güzide bir eser olup, okuyucusuna çok şey katacak niteliklere de sahiptir.

Şiirler

Şiirler

Şiirler İle Duygular ve Düşünceler

Yazar Erdem Bayazıt ismi, yedi güzel adamdan biridir. Bu yedi güzel adam, edebiyat dünyamıza kalıcı eserler kazandırmış ve bu dünyada sağlam bir yere sahip olmuşlardır. Bu yedi adam arasında yer alan yazar, bu eseri ile edebiyat kariyeri boyunca kaleme aldığı şiirlerin tümünü, tek bir kitapta toplamış ve okur severlerin beğenisine sunmuştur.

Şiirler, duyguların en saf hali ile kaleme alındığı eserlerdir. Bu eserde de, yazarın edebiyat hayatı boyunca kaleme aldığı tüm şiirlerin toplamasını görecek ve yazarın bakış açısına da bu şekilde vakıf olacaksınız. Onun duygularına şahit olacaksınız. O duyguların iklimini yüreklerinizde hissedecek ve acı tatlı, her şeyi sizlerde yaşayacaksınız.

Erdem Bayazıt, kaleme aldığı eserleri ile her zaman kendi kimliğini yansıtmış, bu uğurda eserler sunmayı hep gözetmiş bir yazardır. Bu nokta itibari ile yazar kendisini okuyucuna çok iyi sunmuş ve okuyucusunun da kendisini çok iyi anlamasını sağlamıştır. Bu başarıyı yakalayabilen az sayıda yazar olması nedeni ile yazarı, huzurlarınızda bir kez daha tebrik etmek istiyorum.

Yazar: Erdem Bayazıt

Eser: Şiirler

ISBN: 9789753550208

Sayfa Sayısı: 208

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*