Soğuk Kahve

Kadın ve erkek ilişkilerinde her zaman sıcak bir kahvenin tadı sürekli kalamaz; ilişki ilk gün gibi bir sohbete kahve eşliğinde başlıyorsa, Soğuk Kahve tadını verene kadar devam eden bir söyleşiyi de beraberinde getirir.

Kadın ve erkek arasında tozpembe çizilmiş manzaraları bu kitapta pek bulamazsınız; gerçekçi yönü ağır basan, bununla birlikte ilk anın etkisini ne zaman yitirildiğine olan ilgi, bir ilişkinin şekillenmeye başladığı ve sonucunu gösteren bir işarettir yazara göre. Bu nedenle kahve soğudukça ilişkide tarafların bakışı derinleşir.

 

Soğuk Kahve

Soğuk Kahve

Aşkın Acı Yönleri Bu Kitapta

Serbest ve iradi bir yazım tekniği uygulanarak içsel dünyayı açık bir dille anlatan kitap, Ahmet Batman tarafından ele alınmış. Keskin bir edebi dille ele alındığı açıkça görülen kadın erkek ilişkisinin içine biraz da mizah ekleyerek yazılması, Ahmet Batman’ın farklı bir anlatım ustası olduğunu da kanıtlıyor.

Soğuk Kahve, bir ilişkinin tüm çıplaklığını bizlere sunan, aynı zamanda altında yatan gerçekleri düşünce bazında başarı ile aktaran bir kitap. Soğuk Kahve’de gerçeklik fazlasıyla var; okundukça can yakan bir gerçeklik bu ve siz de okudukça bunları yapan da var mı diyeceksiniz adeta.

Ahmet Batman kaleminden kitap dünyasına kazandırılmış olan Soğuk Kahve, en çok satanlar arasında yer alan bir kitap. Okuma zevki veren, okundukça anlamları anlamlaştıran bir kitap özelliğinde. Bu kitabı okuduğunuzda herkesin bir Leyla veya bir Mecnun olmadığını daha iyi anlayacak, aşkın her zaman karşılaştığı tehditlerin karanlığını göreceksiniz.

Kitap: Soğuk Kahve

Yazar: Ahmet Batman

ISBN: 9786054771011

Sayfa Sayısı: 224

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*