Tanrı Yanılgısı

İnsan doğumundan itibaren nasıl dünyaya geldiğini, yaratılışı her zaman için merak eder. Ancak bunu yaparken belli başlı felsefi düşünceleri de göz önüne çıkaran yazarımız yaratılışın üstünde bir varlık olan tanrının aslında nasıl algılanması gerektiğini gözler önüne seriyor. Oldukça farklı bir kitap olan bu eser birçok farklı dünya diline çevrildi. Beğenilen ve sıkı bir biçimde okunana bu eser çok farklı görüşlere sahip. Tanrı Yanılgısı oldukça fark yaratan eşsiz bir kitap.

Bu kitap aslıda yazarımız Richard Dawkins tarafından yanlış bulunan şeyleri konu ediniyor. Aslında olması gereken ve bunun nasıl olması gerektiğini konu edinen bu eser sayesinde aydınlanma artık sizin için çok yakında. Tanrı Yanılgısı yazarımız tarafından belirtilen yanılgıları ortaya çıkaracak.

Tanrı Yanılgısı

Tanrı Yanılgısı

Richard Dawkins eşsiz düşünceleri ve çok farklı olan sunumu ile okurlarının damağında farklı bir düşünce tadı barındıracak. Çok daha fazlası için mutlaka okumanız gereken, faydalanmanız ve yeniden düşünmeni gereken bir kitap. Kütüphanenizde bulunması gerekilen bu eser size doğru düşünmenin ve sayısal olarak ortaya çıkan farklılıkları da göz önünde bulundurmanın kapılarını aralayacak.

Bitmeyen Tanrı Yanılgısı

Bu yanılgı yazar tarafından görüldüğü gibi diğer insanlar tarafından da görülebilir. Buna tanık olmak ve farklı düşünmek için okuyabileceğiniz harika bir eser. Aydınlanmanın en kolay yolu olan bu kitap size çok farklı şeyler sunacak, öğretecek. Hayatın esesi ve yaratılışa, evrime dair çok şey sadece bu kitapta.

Yazar: Richard Dawkins

Eser: Tanrı Yanılgısı

Basım yılı: 2007

Sayfa Sayısı: 400

ISBN : 9789944315111

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*