Yol

İnsanların yaşa dönemlerinde karmaşık duygular yaşanmasına neden olan duyguların başında şüphesiz aşk gelmektedir. Aşk insana hem mutluluğu hem de acıyı yaşatarak bir duygudur. Dünya da yaşanan aşkların en güzel ve en acılı sonla bitenleri kimi zaman film olurken kimi zamanda kitap olmuş.

Yol

Yol

Kitap olan aşklardan birisi de Yazar Metin Hara tarafından kaleme alınan ve üç kitaptan oluşan Aşkın İstilası serisinin ilk adımı olan yol isimli eseridir. Destek yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulan bu eser cazip fiyat koşulları ile seçkin kitap evlerinde ve online internet adreslerinde satılmaktadır.

Kendisi İle Başlayıp Kendisi İle Biten Yol Eseri

Bir solukta okuyacağınız ve başucu kitabı yapacağınız bu Yol isimli eser, 408 sayfa olup elinizden bırakmayacağınız bir eserdir. Yazarımız Metin Hara, aşkın istilası serisinin ilk adımı eseri olan Yol eserinde kendisi ile başlayıp yine kendisi ile biten bir aşk yolculuğunu gözler önüne sermektedir.

Yaşamı değiştirmek için tasarlanan bu kitap kendi kendine yapılabilecek pratik uygulamalardan, nefes egzersizlerine, chi enerjisinin kullanımından, yeteneklerin ve hayallerin ötesine taşınacak ödevlere, gülümseme ile okumaya başlayacağın eserlerin hüngür hüngür ağlatacak gözü yaşlı hikayelere kadar her şeyin bir arada toplandığı bir eserdir. Her duygu patlamasına yol arkadaşlığına edecek bu eser, insanları kâh güldürürken kah ağlatacaktır. Her duyguyu bir arada yaşayabileceğiniz bu eser, okurları kimi zaman alıp başka dünyalara götürecek.

 
Etiketler:

1 Yorum

  1. yıldıray resimli diyor:

    Büyük aşklar ya destan olmuştur ya da filmleri. Kitap aşk kavramı çok masum bir şekilde anlatılmış. Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*